İletişim

Bizimle irtibata geçip sizde İstanbul Ticaret Sarayı
olanaklarından nasıl faydalanabilirsiniz bilgi alın.

Bizimle irtibata geçmek için,

İstanbul Ticaret Tanıtım Broşrü için lütfen formu doldurun.

Her konuda bize düşüncelerinizi ve isteklerinizi iletebilirsiniz. Formumuzu eksiksiz bir biçimde doldurarak bizden İstanbul Ticaret Sarayı ile ilgili her konuda destek istiyebilir ve bilgi edinebilir, isteklerinizi tarafımıza iletebilirsiniz. Sizde A+ Ofislerimizden, mağzalarımızdan, fastfood alanlarımızdan, restorantlarımızdan ve İstanbul Ticaret sarayı'nın kazandıran yaşam alanlarından en kısa sürede yerinizi alabilir ve kazançlı bir hayata kapı açabilirsiniz..

Bize Ulaşabilmek için,

Telefonlarımızdan bize her an ulaşabilir, aracınızla İstanbulun ana yollarından kısaca tarafımıza ulaşabilirsiniz. Rahat ve huzurlu bir iş yaşantısı için beklentilerinizi daha fazla ertelemeyin..

Address: Turgutreis Mh. Barbaros Cd. İstanbul Ticaret Sarayı
Giyimkent Sitesi Atışalanı Esenler / İstanbul

Telephone: 0212 438 63 63
FAX: 0212 438 22 49
E-mail: infol@istanbulticaretsarayi.com

picture
louis vuitton outlet Louis Vuitton Outlet michael kors outlet jordan 3 wolf grey sport blue 6s louis vuitton outlet Louis Vuitton Outlet jordan 6 sport blue coach outlet sport blue 6s sport blue 3s jordan 6 sport blue Louis Vuitton Outlet louis vuitton outlet cheap jordans Sport blue 14s jordan 3 wolf grey Lebron 11 retro jordans for sale cheap air jordans